fbpx
Slider

INSCRIERI CURSURI DE MASAJ ACREDITATE

„Va pregatim sa deveniti terapeuti practicieni buni si foarte buni cu cunostinte temeinice. La final de curs sa simtiti ca a meritat efortul de invatare si ca valoarea reala a cursului este mult mai mare decat pretul plătit.” Cristian Dragomir

Cursurile Scolii de Masaj Dragomir se adreseaza tuturor celor care apreciaza arta masajului si medicina naturala profilactica, terapeutica si de recuperare si care sunt  absolventi de liceu sau de institutii de invatamant superior.

Cetatenii romani cu studii in strainatate si cetatenii straini pot urma cursul cu conditia echivalarii studiilor la Ministerul Educatiei si Invatamantului.
 

SCOALA DE MASAJ ACREDITATA, DIPLOME RECUNOSCUTE IN TOATA LUMEA

Acte necesare pentru inscriere la cursuri de masaj acreditate, ce vor fi prezentate în copie si original:

Scoala va retine doar originalul adeverintei medicale si copiile restului documentelor.
Inscrierile se fac numai la secretariatul scolii cu sediul in Bd. Gh. Sincai, nr. 9, bl.3, sc. B, et. 1, ap. 7, Bucuresti sector 4.
 

Daca doresti sa iti continui studiile la Scoala de Masaj Dragomir si ai facut un modul sau doua la o alta scoala de masaj, dar care respecta normele de acreditare (numarul de ore), te poti inscrie pentru continuarea studiilor la Scoala noastra.

Pentru mai multe detalii contactati secretariatul Scolii de Masaj la numerele de la contact.

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate.