fbpx
Slider

INSCRIERI CURSURI DE MASAJ ACREDITATE

Cursurile Scolii de Masaj Cristian Dragomir se adreseaza tuturor celor care apreciaza arta masajului si medicina naturala (fizica) profilactica, terapeutica si de recuperare si care sunt  absolventi de liceu sau de institutii de invatamant superior.

Sunt cursuri de masaj acreditate. 

Cetatenii romani cu studii in strainatate si cetatenii straini pot urma cursul cu conditia echivalarii studiilor la Ministerul Educatiei si Invatamantului. cursuri de masaj acreditate

SCOALA DE MASAJ ACREDITATA, DIPLOME RECUNOSCUTE IN TOATA LUMEA

Acte necesare pentru inscriere la cursuri de masaj acreditate, ce vor fi prezentate în copie si original:

Scoala va retine doar originalul adeverintei medicale si copiile restului documentelor.
Inscrierile se fac numai la secretariatul  Casei de Sanatate Cristian Dragomir  cu sediul in Bd. Gh. Sincai, nr. 9, Bucuresti sector 4, salile de curs fiind situate intr-o alta locatie: Piata Traian, str Visinilor, nr 21, sector 2, Bucuresti.

Nu mergeti la cursuri pana nu aveti dosarul completat la secretariat.

Daca doresti sa iti continui studiile la Scoala de masaj Cristian Dragomir si ai facut un modul sau doua la o alta scoala de masaj, dar care respecta normele de acreditare (numarul de ore), te poti inscrie pentru continuarea studiilor la Scoala noastra.

Oferim O PROGRAMA UNICA si un  MASAJ TERAPEUTIC de inalt nivel, ce acopera toata gama de masaje terapeutice, dupa modelul de optim fiziologic  conceput de Maestrul Cristian Dragomir, fiziokinetoterapeut cu peste 30 ani de experienta si toate cunostintele pe care trebuie sa le aiva un fizioterapeut Maseur Terapeut.

Pentru mai multe detalii contactati secretariatul Scolii de Masaj (la numerele de la contact: 0744284618 ) sau pe Prof. Cristian Dragomir la tel 0744 498 843.

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate. O productie Wealth Harmony Service