fbpx
Slider

Termeni si conditii

Accesul si utilizarea acestui site sunt supuse conditiilor de utilizare si tuturor legilor si regulamentelor aplicabile. Accesand si utilizand site-ul, acceptati, fara limitari, toate aceste conditii:

Proprietatea „Continutului”
Site-ul si tot ceea ce cuprinde acesta, incluzind fara limitare toate textele si imaginile („Continut”) sunt in proprietatea si sub dreptul de autor (copyright) al Casa de Sanatate Dragomir SRL (proprietar al Scoala de Masaj Dragomir) sau al altora, cu toate drepturile rezervate, cu exceptia cazului in care nu este altfel specificat.
Orice „Continut” care consta intr-o marca, logo sau marca de serviciu reprezinta marca inregistrata si neinregistrata a Casa de Sanatate Dragomir SRL.
Este strict interzisa utilizarea oricarui „Continut”, cu exceptia celor prevazute in Conditiile de utilizare, fara permisiunea in scris a proprietarului „Continutului”.

Conditiile de utilizare a site-ului
Casa de Sanatate Dragomir SRL acorda permisiunea de a utiliza site-ul in urmatoarele conditii:
Puteti redistribui „Continutul”, doar pentru uz personal si ne-comercial si cu conditia de a va conforma cu informatiile referitoare la dreptul de autor (copyright) si alte drepturi de proprietate intelectuala cuprinse in „Continut”, precizand clar sursa informatiilor redistribuite.
Nu aveti permisiunea sa distribuiti, sa modificati, sa copiati (cu exceptia celor mai sus mentionate), sa transmiteti, sa expuneti, sa refolositi, sa reproduceti, sa publicati, sa autorizati, sa acordati o licenta de folosire, sa creati lucrari derivate din, sau sa transferati, sa vindeti sau sa folositi „Continutul” in alt mod, fara acordul in scris al Casa de Sanatate Dragomir SRL.
Este interzis sa utilizati site-ul in scop de publicitate sau pentru orice fel de cerere/oferta cu caracter comercial.
Incalcarea acestor conditii de utilizare conduce la actionarea in judecata prin instantele penale a celor vinovati de incalcarea dreptului de proprietate intelectuala.

Lipsa Garantiilor si Exonerarea de Raspundere
Tot „Continutul” acestui site va este oferit „ca atare” fara a reprezenta o garantie, de nici un fel, expresa sau implicita si poate fi modificat oricand si in orice conditii, fara notificare prealabila.
Este in sarcina utilizatorului sitului de a verifica Termenii si conditiile actualizate.
Utilizati acest site, in totalitate, pe propria raspundere.

Legislatia aplicabila
Termenii si conditiile de utilizare si utilizarea acestui site sunt guvernate de legile din Romania. Instantele competente din Romania au jurisdictie exclusiva asupra oricaror si tuturor disputelor ce pot aparea din, se pot referi la sau pot fi in legatura cu Termenii si conditiile de utilizare si/sau „Continutul” site-ului.

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate.