Slider

PRETURI SI PROMOTII SCOALA DE MASAJ DRAGOMIR

Scoala de Masaj Dragomir pregateste Tehnicieni Maseuri de elita, care sa lucreze in cele mai bune centre, companii, spa-uri, hoteluri, cabinete, saloane, etc., atat in tara, cat si in strainatate, cu castiguri profesionale si materiale de inalt nivel.

CURSURI TEHNICIAN MASEUR: Pret total curs 1000 euro. Plata in rate!

NOU: Exista O EXCELENTA OPORTUNITATE sa iti finantezi sustinerea costurilor cursurilor de Tehnician Maseur sau de perfectionare specializare din cadrul Scolii de Masaj Dragomir, prin programul INVESTESTE IN TINE!

Preturile se calculeaza in lei la cursul zilei.

CURSURI SPECIALIZARE – PERFECTIONARE: Plata integrala la inscriere!

Promotii!!
O REDUCERE DE 10% la plata integrala in avans pentru:

Super-Promotii!!!O SUPER-REDUCERE DE 15% la plata integrala in avans pentru intregul curs:

Taxa examen: 50 lei
Documente suplimentare – eliberate la cerere:

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate. O productie Wealth Harmony Service