Slider

PRETURI SI PROMOTII SCOALA DE MASAJ CRISTIAN DRAGOMIR

Scoala de Masaj Dragomir pregateste Tehnicieni Maseuri de elita, care sa lucreze in cele mai bune centre, companii, spa-uri, hoteluri, cabinete, saloane, etc., atat in tara, cat si in strainatate, cu castiguri profesionale si materiale de inalt nivel.

CURSURI TEHNICIAN MASEUR: Pret total curs 1000 euro .

Plata se poate face integral (vezi  reducerile mai jos) sau in rate!

Promotii!!
O REDUCERE DE 10% la plata integrala pana la data de incepere a cursului.

Super-Promotii!!!O SUPER-REDUCERE DE 15% la plata integrala pentru intregul curs, pana la inceperea primului curs.

CURSURI SPECIALIZARE – PERFECTIONARE: Plata integrala la inscriere!

Cursurile sunt sustinute de maestrii Cristian si Luminita Dragomir, fondatorii Scolii. Asistent Lilian Albu.

Taxa examen: 50 lei
Documente suplimentare – eliberate la cerere:

NOU: Exista O EXCELENTA OPORTUNITATE sa iti finantezi sustinerea costurilor cursurilor de Tehnician Maseur sau de perfectionare specializare din cadrul Scolii de Masaj Dragomir, prin programul INVESTESTE IN TINE!

Daca doresti sa iti continui studiile si ai facut un modul sau doua la o alta scoala de masaj, te poti inscrie pentru continuarea studiilor la Scoala de Masaj Dragomir. Mai multe detalii la secretariatul scolii (la numerele de la contact).

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate. O productie Wealth Harmony Service