fbpx
Slider

PARERI ABSOLVENTI SCOALA DE MASAJ DRAGOMIR

ITI CONSTRUIESTI VIITORUL CU PROPRIILE MAINI SI IMPARTASESTI BUCURIA SUCCESULUI CU TOTI CEILALTI! TOTI CEI CARE SUNT ABSOLVENTI SCOALA DE MASAJ CRISTIAN DRAGOMIR AU POVESTI DE VIATA FRUMOASE SI DE SUCCES!

Aici gasesti experiente ale multor absolventi ai scolii, care si-au descoperit si urmat vocatia, lucrand in tara si in toata lumea, pareri ale unor oameni impliniti de ceea ce fac, fiind persoane de varste, pregatiri, joburi anterioare si specializari diferite; in mare parte romani, insa si multi cetateni straini; angajati, free-lanceri, patroni, investitori, unii chiar formatori; barbati si femei care se bucura de succes.

Am postat, condensate, doar cateva din sutele si sutele de mesaje pe care le primim de la absolventii nostri din toata lumea:

 

 

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate.