Slider

Curs Masaj Gravide si Curs Masaj Bebelusi

In atentia participantilor/absolventilor cursului de calificare profesionala Tehnician Maseur!
Am largit oferta educationala, introducand doua noi cursuri:  

CURS “MASAJ BEBELUSI”
18-19-20 iunie 2018

9:00-17:00; pauza pranz 1 ora
Au inceput inscrierile la Scoala Dragomir pentru Cursul “MASAJ BEBELUSI” sustinut de Vania Limban, moasa Active Center, trainer certificat masaj bebelusi & gravide. Recomandat: tehnicienilor maseuri, terapeutilor, moaselor, asistentilor medicali, medicilor. Se acorda certificat de absolvire curs in romana & engleza, eliberat de Scoala Dragomir.
Informatii suplimentare la secretariat.

CURS MASAJ GRAVIDE
25-26-27 iunie 2018
9:00-17:00; pauza pranz 1 ora
Au inceput inscrierile la Scoala Dragomir pentru Cursul “MASAJ GRAVIDE” sustinut de Vania Limban, moasa Active Center, trainer certificat masaj bebelusi & gravide. Recomandat: tehnicienilor maseuri, terapeutilor, moaselor, asistentilor medicali, medicilor. Se acorda certificat de absolvire curs in romana & engleza, eliberat de Scoala Dragomir.
Informatii suplimentare la secretariat.

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate. O productie Wealth Harmony Service