Slider

INSCRIERI CURSURI DE MASAJ ACREDITATE

Cursurile Scolii de Masaj Cristian Dragomir se adreseaza absolventior de liceu sau de institutii de invatamant superior. Sunt cursuri de masaj acreditate. 

Cetatenii romani cu studii in strainatate si cetatenii straini pot urma cursul cu conditia echivalarii studiilor la Ministerul Educatiei si Invatamantului. cursuri de masaj acreditate

SCOALA DE MASAJ ACREDITATA, DIPLOME RECUNOSCUTE IN TOATA LUMEA

Acte necesare pentru inscriere la cursuri de masaj acreditate, ce vor fi prezentate în copie si original:

Scoala va retine doar originalul adeverintei medicale si copiile restului documentelor.
Inscrierile se fac numai la secretariatul  Casei de Sanatate Cristian Dragomir  cu sediul in Bd. Gh. Sincai, nr. 9, Bucuresti sector 4, salile de curs fiind situate intr-o alta locati: Piata Traian, str Visinilor, nr 21, sector 2, Bucuresti.

Nu mergeti la cursuri pana nu aveti dosarul complet la secretariat.

Daca doresti sa iti continui studiile la Scoala de masaj Cristian Dragomir si ai facut un modul sau doua la o alta scoala de masaj, dar care respecta numarul de ore acreditat, te poti inscrie pentru continuarea studiilor la Scoala noastra, pentru ca noi oferim ceva unic, un masaj osteopatic de inalt nivel, conceput de Maestrul Cristian Dragomir. Pentru mai multe detalii contactati secretariatul scolii (la numerele de la contact) sau chiar pe Prof. Cristian Dragomir.

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate. O productie Wealth Harmony Service