fbpx
Slider

CINE SUNT ANGAJATORII ABSOLVENTILOR CURSURILOR DE MASAJ?

SCOPUL NOSTRU ESTE EXCELENTA TA. CARTEA NOASTRA DE VIZITA ESTI TU, ABSOLVENTUL SCOLII DE MASAJ DRAGOMIR! ANGAJATORII ABSOLVENTILOR CURSURILOR DE MASAJ DE LA SCOALA DRAGOMIR AU POVESTI DE SUCCES DESPRE SESIUNILE DE RECRUTARE,

Asa am dobandit o reputatie excelenta, peste tot in lume, prin succesul absolventilor nostri. Primim numeroase cereri de la multe clinici, companii, hoteluri, resort-uri, spa-uri, cabinete, saloane, din tara si din strainatate, care ne solicita oameni pentru a-i angaja, convinsi deja de inaltul profesionalism al celor care termina cursurile Scolii de Masaj Dragomir.

Suntem permanent alaturi de tine, cursantul si/sau absolventul nostru si te sustinem prin consultanta de specialitate, atunci cand iti este necesara si prin ofertele de angajare, actualizate aproape zilnic, pe acest site, la sectiunea Angajari si pe pagina de Facebook.

PARERI ABSOLVENTI SCOALA DE MASAJ DRAGOMIR

angajatorii ABSOLVENTILOR cursurilor de masaj

@Scoala de Masaj Dragomir. Toate Drepturile Rezervate.